Ціни що представлені на сайті, є актуальними для ГУРТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ
Оптові знижки
Знижки при замовленні на суму:
  • від 8000 грн - скидка 2%
  • від 15000 грн - скидка 3%
  • від 30000 грн - скидка 5%
На товари з розпродажу оптові знижки не поширюються.
Гуртове замовлення - від 2500 грн
При замовленні на суму менш ніж 2500 грн, ціна збільшується:
  • до 1000 грн на 50%
  • від 1000 до 2000 грн на 30%
  • від 2000 до 2500 грн на 20%

2021 Рік Білого Металевого Бика

<р> Бик - благородна тварина. І чекати від нього потрібно підходящих його натурі вчинків: вольових, рішучих, благородних і мудрих. 2021 рік пройде під знаком Білого Металевого Бика - стриманий колір і залізний характер, ось основні характеристики року.

Коли настає рік Білого Металевого Бика за східним календарем

<р> Дата святкування Нового року в китайському календарі не постійна, оскільки припадає на друге нововведення після зимового сонцестояння. Таким чином, рік Білого Металевого Бика триватиме з 12 лютого 2021 року (п'ятниця) до 30 січня 2022 року (субота). Відзначають Новий рік у Китаї два тижні, щоб висловити повагу і повагу знаку, що приходить, і завоювати його розташування.

Яким буде 2021 рік Білого Металевого Бика: працьовитість і спокій

<р> Рік, наступний після високосного, обіцяє бути спокійним. Він пройде у працях - над собою, роботою, відносинами. Все, що ви вкладете в цьому році, повернеться в подвоєному вигляді. Бик любить чесних і відповідальних. Потрудіться трохи, щоб розташувати до себе цей знак, і він вам відповість прихильністю і дружелюбністю.
У бізнесі і фінансах рік буде благополучним, адже бик гідний і надійний партнер, а фінансове благополуччя залежить тільки від вашої працьовитості. Але любов бика до консерватизму і бажання не впускати зміни в своє життя можуть нашкодити компаніям, що динамічно розвиваються, тому прислухайтеся до себе і фахівців і намагайтеся знайти оптимальний шлях. Бик не вірить у швидке багатство, він іде до успіху своєю дорогою, де всього домагається наполегливою працею. Тому легких шляхів шукати не варто.
У плані відносин цей рік не настільки однозначний - бик любить усамітнення і насилу впускає нових людей у своє життя. Зате в сімейному плані завжди панує спокій і умиротворення. Головне, не вимагайте від бика яскравих проявів емоцій і почуттів, так як в силу стриманості їм це дається непросто, і під тиском можуть вийти назовні зовсім не ті емоції, яких ви чекаєте.
Бик - впевнений в собі і спокійний знак, тому від року чекати сильних потрясінь не варто. Приділяйте увагу собі, своїй родині, роботі - це все, що бик так поважає і буде всіляко сприяти вашому благополуччю в цих сферах.

Що дарувати на рік Білого Металевого Бика

<р> Щоразу наприкінці грудня, ми замислюємося над тим, що подарувати на новий рік своїм близьким людям. Дід Морозу не завжди відомі захоплення наших друзів, рідних і колег, тому ми самі повинні вибрати корисні новорічні презенти на рік Бика для рідних. Якщо ваші подарунки припадуть до вподоби господарю року Бику, то успіх і процвітання буде супроводжувати ваших коханих протягом усіх 12 місяців.

Перебираючи можливі ідеї подарунків на Новий рік 2021, важливо заздалегідь розрахувати бюджет, адже, як правило, список покупок досить значний, а дозволити собі великі витрати можна не завжди.
Також можна не купувати презент, а зробити його своїми руками. Але якщо домашня творчість не надихає, краще в наш Інтернет-магазин Сувеніри-подарунки, там точно можна знайти недорогі подарунки до Нового року 2021.
Звичайно ж, виходячи з символу року, дарувати потрібно речі, що співвідносяться з Биком. Іграшки, скарбнички, смішні брелки, фігурки з биком, та інші предмети із зображенням Символу року - це недорогі, але, безперечно, дуже практичні подарунки, які Ви можете купити в нашому Інтернет-магазині Сувеніри-подарунки.